تبلیغات
irnbc.com، طرح ملی ارتقاء فرهنگ سهامداری، سعید مدرسی، تجارت نوین پایندگان، آموزش سهامداری، طرح ملی ارتقاع فرهگ سهامداری، ثبت نام طرح ملی ارتقا فرهنگ سهامداری در استان مازندران، - مصاحبه
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

بسم ا... الرحمن الرحیم

ایام عید سعید فطر مبارک باد

با درود و سلام به روح بلند و ملکوتی امام راحل و آرزوی سلامتی مقام معظم رهبری و دعای تعجیل فرج امام زمان (عج) ، به استحضار می رساند شرکت سرمایه گذاری عدالت و شرکتهای تعاونی سهام عدالت شهرستانها در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی ،  پیرو منویات رهبر کبیر و دستور رئیس جمهور مکتبی در سال 1385 تأسیس و شروع بکار نمودند و در سطح استان مازندران امروز بیش از دو میلیون سهامدار دارند که سهام بیش از 50 شرکت مهم سرمایه پذیر واقع در بورس عرضه شده یا درحال عرضه می باشد و این نشان از کارنامه درخشان سهام عدالت در طول انقلاب اسلامی است . در واقع این طرح بر مبنای مشارکت مردم در اقتصاد کشوربا استفاده از سرمایه خود مردم  و توزیع متعادل ثروت در بین اقشار جامعه پایه گذاری شده است .

شرکت سرمایه گذاری عدالت استان مازندران در زمان مدیریت جدید ، مجری و سرمایه گذار  طرحهای مختلف و سودآوری در سطح استان بوده که از برخی از این طرحها در چندین استان دیگر الگو برداری شده و اجرایی گشته است که نشان از مدیریت خوب مدیران این شرکت و شرکتهای تعاونی سهام عدالت شهرستانها می باشد .

از جمله طرحهای نو و جالبی که شرکت سرمایه گذاری عدالت بصورت جدی وارد عمل شده ، طرح ملی ارتقاء فرهنگ سهامداری است که با مشارکت مجریان طرح در راستای ایجاد فرصت شغلی و درآمد زایی مناسب در بازار سرمایه برای کلیه هم استانیهای عزیز علی الخصوص مشمولین سهام عدالت و جوانان ، فعالیت خود را آغاز نموده است .

اهداف این طرح ملی در مرحله اول آن است تا علم اولیه سهامداری و بورس را به متقاضیان بیاموزد تا جلوی زیان احتمالی و سود جویی افراد سودجو گرفته شود . همانا وظیفه شرعی و انسانی حکم می کند که این آموزشها را داشته باشیم که این نیازمند آن است ازهر خانواده حداقل یک نفر جهت حضور در این کلاسها  و دریافت کارت عضویت سهامداری و کد اقتصادی بورس ثبت نام نماید . 

مرحله دوم ، ایجاد اشتغال برای جوانان است . خانواده های محترمی که نگران وضعیت آینده فرزندان جوان خود می باشند ، شاهدند که کشورهای غربی جهت به انحراف کشیدن جوانان غیور این مرزوبوم و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ، سالانه بودجه های هنگفتی را در نظر می گیرند ، حال با این اوضاع و اوصاف ، آیا در قبال این حرکت باید به جنگ مسلحانه با این کشورها پرداخت ؟!   یقیناً اینگونه نیست ،

ما با اجرای این طرح واعطای تسهیلات به متقاضیان ، هم زمینه پیشرفت و رشد فکری و اقتصادی جوانان ، دانشجویان و ... را فراهم می کنیم و هم جلوی خیلی از انحرافات فرهنگی از جمله تقلید از مد غرب ، چت کردن ، تماشای فیلمهای مبتذل    ماهواره ای و ... را می گیریم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم نمود ( ان شاء الله )  

دیگر نگران نباشید!؟... همانا رشد وتوسعه فرهنگی جوانان ، پاسخ کوبنده ای به تمامی افکار غلط ممالک غربی است

ما می توانیم با اجرای این طرح سرمایه داخلی کشور را در بازار بورس به جریان انداخته و با وجود تحریم از سوی کشورهای خارجی ، از بازارهای اروپایی پیشی بگیریم .

خواستن ، توانستن است . بیایید یکبار بدون هزینه گزاف امتحان کنید ؛ با ثبت نام در این طرح فقط با 11800 تومان می توانید علاوه بر استفاده از مزایای آن ، شغل دوم مناسب و آبرومندی  برای خود فراهم کنید . خانمهای خانه دار!  جوانان جویای کار! معلولین جسمی و حرکتی! روشندلان! کشاورزان زحمتکش! کارمندان دولت! ... فکر وخیال بس است؟! چهره خسته وغیرشاداب را باید شست ؟! با شرکت در طرح ملی ارتقاء فرهنگ سهامداری ، آینده خود و خانواده خود را متحول کنید . بار دیگر دولت قصد یک حرکت عظیم ملی را دارد . هوشیار باشید و فرصت را از دست ندهید . با مراجعه به شرکتهای تعاونی سهام عدالت شهرستانها و مطالعه بروشور های مرتبط و کسب اطلاعات از مدیران مربوطه ، ثبت نام اولیه را انجام داده و با حضور در سمینارها و دوره های تخصصی بورسی ، نسبت به ثبت نام نهایی این طرح اقدام نموده و  بعنوان سهامدار بورس ،  در بازار بورس و اوراق بهادار فعالیت نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از زمان ومحل برگزاری سمینارها به سایت www.IRNBC.com مراجعه فرمائید . در ضمن لازم به توضیح است در خصوص پرداخت سود سهام سال 89 به سهامداران عزیز ، در حال رایزنی با وزیر محترم اقتصاد ودارایی و ریاست محترم سازمان خصوصی سازی هستیم تا از طریق مجامع عمومی شرکتهای تعاونی سهام عدالت نسبت به واریز سود سهام مشمولینی که تاکنون سود سهام دریافت نکرده اند به تمامی شایعات سوء در مورد سهام عدالت پایان دهیم .( ان شاء الله )

در پایان از تمامی عزیزانی که ما را در این طرح ملی یاری می کنند کمال تشکر وقدردانی را داریم . امید است بتوانیم پاسخگوی زحمات این عزیزان و خدمتگزار خوبی برای هم استانیهای فهیم و همیشه در صحنه باشیم . 
 

عسگر توکلی

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری عدالت

استان مازندران